GARANCIE - ORNITOLOGICKÉ POSUDKY

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

GARANCIE

Odbornosť - akceptovanie všetkými úradmi, obhliadky robí skúsený ornitológ s potrebnou licenciou a rokmi praxe 

Časová flexibilita - posudok aj s obhliadkou do 24 hodín

Nízka cena - len nutné náklady, bez ujmy na kvalite požadovaného výstupu, ak Vám niekto ponúkne nižšiu cenu, my ju ešte znížime! 

Celoslovenská pôsobnosť - vieme sa dostať v krátkej dobe kamkoľvek

Technické vybavenie - nie len bežný ďalekohľad, ale aj inšpekčná kamera, rebrík, teleskopické zrkadlá, odchytové siete, fotopasce, termokamera atď. garantujú dôsledné prehľadanie posudzovaného priestoru, neprehliadneme skutočne nič!

Profesionálny prístup - vieme, čo sa od nás očakáva, odborné a profesionálne vystupovanie, máme potrebné povolenia, a hlavne dlhoročné skúsenosti, ktoré sú na nezaplatenie

Bonusy k obhliadke - ďalšie stavovce ohrozené výrubom (netopiere, hady, žaby, cicavce), dendrologické posúdenie drevín a krovín a pod.

Poistenie proti škodám - v prípade, že Vám pri obhliadke náhodou vznikne škoda, uhradí ju poisťovňa
"Posudkovú činnosť a obhliadky drevín vykonávam už dlhé roky, som skúsený ornitológ, ktorý Vám garantuje kvalitu a akceptovateľnosť spracovaného posudku. V prípade nálezu hniezda, žiadateľa oboznámim s ďalším postupom, v prípade urgentnej realizácie, viem prísť kdekoľvek do niekoľkých hodín.  Pri obhliadke používam tie najvhodnejšie vedecké metódy a sofistikované technické vybavenie. Už od roku 2012 sa venujem ornitológii a zoológii profesionálne a v rokoch 2008 až 2012 som absolvoval doktorát zo zoológie na UK v Bratislave a už takmer 19 rokov som aktívnym členom Slovenskej ornitologickej spoločnosti/BirdLife Slovensko. Mám živnostenské oprávnenie na výskum v oblasti prírodných vied a poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá, rovnako som držiteľom licencie na odchyt vtáctva a držiteľom výnimky zo zákona umožňujúcej manipuláciu s ním. Potrebné technické vybavenie, vedecké a publikačné skúsenosti, dobré referencie a dlhoročná prax dáva vypracovanému posudku patričnú váhu a umožňuje ho akceptovať príslušnými úradmi ako podklad k rozhodnutiu o povolení výrubu drevín vo vegetačnom období, teda aj reprodukčnom období vtáctva ako aj ostatných vyšších živočíšnych taxónov."  
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky